Jogger.pl


Bug #288

Wpisy 28 sierpnia 2006

Bug #288: Niezmienne permalinki

Przy edycji wpisu dostępne jest dodatkowe pole z permalinkiem. W przypadku wysłania pustego pola, permalink zostanie utworzony z tytułu wpisu.


Komentarze RSS

 1. Mógłbyś dodać również przy dodawaniu? Najlepiej, żeby jeszcze „na żywo” przez JS był generowany domyślny, jeśli użytkownik nie zmodyfikuje ręcznie pola.

 2. To trzeba wtedy dizajn strony dodawania wpisu zmienić, żeby szarzy userzy nie powariowali od nadmiaru opcji i nie psuli sobie bloga… nie takie hop siup to jest Michale.

 3. Lecz inaczej jest to dosyć niewygodna opcja, bowiem zakładając, że nie odpowiada mi permalink tworzony przez Joggera, musiałbym zaraz po dodaniu wpisu, edytować go. W efekcie, wysłane przez bota powiadomienia będą zawierały nieaktualny URL.

  Być może rozwiązaniem byłaby możliwość włączenia pola z permalinkiem z opcji. I przy okazji, część opcji z „Ogólnych” możnaby przenieść do „Zaawansowanych”.

 4. A tak w ogóle przydały by się IMO permalinki typu: domena.jogger.pl/kategoria/id

 5. Może lepiej by było, gdyby każdy mógł sobie ustawić jakie chce otrzymywać permalinki w panelu ? :D

 6. A czy dało by się, żeby w tych permalinkach z tytułów encje — były zamieniane na znak minus zamiast na słowo mdash? Tak jak spacja (z usunięciem oczywiści nadmiarowych spacji).
  Czyli z tytułu słowo — słówko był permalink slowo-slowko zamiast slowo-mdash-slowko.
  Czy zgłosić buga?
  Nad innymi encjami nie myślałem i nie znam reszty reguł budowania takiego permalinku.

 7. dodaj do buggera, od 23-ciego mam urlop to troche posiedze

 8. Tylko nie cały ten urlop na joggera! Bo... wiadomo...

Komentowanie tylko dla zalogowanych