Jogger.pl


Zapowiadany trzy miesiące temu koniec właśnie nastąpił. Pozostawiam jeszcze na jakiś czas możliwość zalogowania się do panelu administracyjnego i wyeksportowania wpisów.

Powiem wam że zrobiło mi się bardzo, bardzo smutno i łza się w oku kręci, ale ta chwila musiała kiedyś nastąpić. [*]

Pozdrawiam wszystkich, którzy to jeszcze czytają. Może kiedyś jak będziemy już dziadkami i babciami przypomni nam się, że kiedyś było coś takiego jak jogger.pl z mnóstwem wspaniałych ludzi! Trzymajcie się!

Robert "Sparrow" Wróbel

PS. Proszę o kontakt w sprawie przekierowania subdomen .jogger.pl na własne domeny


Komentarze RSS

 1. Dzięki!

 2. Szkoda strasznie. Mam nadzieję, że szybko pojawi się możliwość przekierowania subdomen .jogger.pl na własne domeny...

 3. Wielkie dzięki i do przeczytania jeszcze.

 4. Co z licencją na szablon, grafiki, faviconę? Pytam w kontekście https://github.com/rozie/PlanetJogger/issues/2

 5. Dzięki wielkie, to był jeden z fajniejszych zakątków w sieci :)

 6. Wygląda na to, że zamknęłam stawkę ;-)
  Dziękuję - niebawem wrócę skądinąd pod domeną http://zuzanka.kofeina.net

 7. Ale dziwnie, jak jest tak biało. Może to za daleko idące porównanie, ale jest jakby nam ktoś powoli dom ze ścian rozbierał. Szkoda.

 8. @rozie: następnym razem jak będziecie mieć jakieś pytania odnośnie Jogger.pl w kontekście waszego projektu planety to pingujcie mnie bezpośrednio na Twitterze albo przez maila zamiast czekać dwa miesiące i gadać w komentarzach, których nie śledzę już na bieżąco :P

 9. Cóż… raz jeszcze papa Wszystkim. Serdeczne dzięki dla „władz lokalnych” oczywiście szkoda, ale przecież prędzej czy później musiało się tak skończyć no i … sama operacja na spokojnie więc tym bardziej pr0!

  Do zobaczenia … gdzieś, kiedyś, może :D

 10. Do zobaczenia w innym miejscu! :)

 11. Dziękuję.

 12. Dzięki

 13. Mógłbym poprosić o poprawienie rekordu CNAME psz.jogger.pl, szczegóły posłałem w formularzu kontaktowym. Dzięki!

 14. D4rky kiedyś:

  obserwujemy komentarze i rzucane propozycje i na pewno nie zostawimy was tak całkiem na lodzie

  (...)

  nie interpretujcie naszej ciszy w eterze jako olewactwo. Pamiętamy o was :)

  D4rky teraz:

  w komentarzach, których nie śledzę już na bieżąco :P

  Fajnie.

  Cóż, tak czy siak dzięki za wszystko - szkoda, że nie mogło się to lepiej skończyć, ale cóż, pamiętajmy Joggera za to, co dobre.

 15. @Cichy: niestety życie zrewidowało początkowy entuzjazm, zarówno u mnie jak i Sparrowa. Czyli w sumie stały wątek jeśli chodzi o Joggera przez ostatnie kilka lat...

 16. Uo mamo co mi góglarka zaproponowała przed chwilą… https://plus.google.com/communities/116979793263743755364 to już idzie w kierunku sekty chyba :D

 17. @Michał Matyas "obserwujemy komentarze i rzucane propozycje" i "pingujcie mnie bezpośrednio na Twitterze albo przez maila zamiast czekać dwa miesiące i gadać w komentarzach, których nie śledzę już na bieżąco :P"

  Meh. Oraz: jest różnica między czytaniem na bieżąco a czytaniem w ogóle. Z tym, że w sumie projekt planeta - poza kosmetyką - można IMO uznać za skończony.

  "życie zrewidowało początkowy entuzjazm, zarówno u mnie jak i Sparrowa. Czyli w sumie stały wątek jeśli chodzi o Joggera przez ostatnie kilka lat"

  Żadna niespodzianka. ;-) Dla jasności: rozumiem, że z czyszczenia kodu i publikacji kodu/fragmentów też nici? Jak na to patrzę, to tak sobie myślę, że nie ma co liczyć na dłuższe utrzymanie domeny i zarządzanie przekierowaniami, więc chyba dobrze, że ludzie przeszli na nowe adresy.

  Nie traktujcie proszę powyższego jako wyrzutów czy zarzutów, po prostu warto wiedzieć na czym się stoi. I zawsze lepiej mieć miłą niespodziankę, niż w drugą stronę. ;-)

 18. @rozie Ciężko powiedzieć jak będzie z tym kodem. Na pewno nie wypuścimy nic do samego zamknięcia platformy.

 19. Na pewno przez dwa miesiące będzie jeszcze dostępny panel administracyjny z możliwością zrobienia kopii. Kod udostępnimy dopiero po wyczyszczeniu bazy danych, ale to i tak raczej jako ciekawostkę. Wtedy będziecie się mogli załamać w jaki sposób to mogło tyle czasu działać ;)

 20. W sumie od paru lat już nie prowadziłem aktywnie mojego bloga tutaj, no ale dzięki, fajnie było.

 21. Tak informacyjnie: albo formularz kontaktowy nie bardzo działa, albo wysyłane przez niego wiadomości nie są czytane. W każdym razie rozie.jogger.pl nadal NXDOMAIN.

  Raczej informacyjnie, bo po tych ~2 tygodniach to już bez znaczenia, raczej...

 22. @rozie:
  # ping jogger.zakr.es
  ping: unknown host jogger.zakr.es

 23. @sparrow Wiem. Liczyłem, że utworzycie rekord, dacie znać i wtedy skonfiguruję u siebie. Ew. dacie znać, jeśli panel do zarządzania nie pozwoli utworzyć (co byłoby swoją drogą dziwne).

 24. Szkoda. Dużo lat, dużo notatek do wspominania. Moja pierwsza "społeczność" jak by nie patrzeć. Bardzo szkoda.

 25. Dziękuję.

 26. Hej

  Z kim się mogę skontaktować w sprawie pomocy z przeniesieniem wpisów? Zaskoczyło mnie to wszystko strasznie, próbuję użyć dodanego tu wcześniej skryptu, ale coś nie idzie, pokazuje się coś takiego:

  301 redirect, trying HTTPS protocol.
  1/378
  2/378

  1/3
  2/3
  3/3
  3/378
  4/378
  5/378
  1/2
  2/2
  6/378
  1/1

  i jakiś tam dalej ciąg cyfr. Chyba jako jedyny z tej społeczności byłem atechniczny jeśli chodzi o te sprawy. ;)

  Dodatkowo na Wordpressie niby pojawiło mi się w komunikatach info o dodanych postach, ale... zawiesili mi bloga, wtf?

  Rozumiem, że do skrytpu https://jogger2wordpress.pl/ podaję tylko adres bloga na WP z odpowiednią końcówką, dane do logowania, ładuję plik i już? Co powinno się dalej dziać?

  Z góry dzięki za pomoc.

 27. Ok, ogarnąłem nieco. Wpisy dodaje prawidłowo, ale... Wordpress banuje po dodaniu bodajże 100 wpisów. :/ Spróbowałem na kolejnym nowym blogu i to samo, z automatu ban...

 28. Dzięki za zbudowanie fajnej platformy.

 29. Jak to się stało, że przegapiłem ten moment? Z pewnością zaglądałem tutaj w ciągu ostatnich 2 lat. Chciałem dodać kolejny wpis po długiej przerwie...

 30. Konwerter już też nie działa.

Dodaj komentarz

Prosimy aby do formatowania wpisów używać składni Markdown:

 • **Strong**Strong
 • _Em_Em
 • [Link](http://link.pl)Link
 • > Cytat

  Cytat