Jogger.pl


Zgłoszenie #396: Możliwość wyłączenia śledzenia wpisu z poziomu bota

  • #+1234 - włączenie śledzenia.
  • #-1234 - wyłączenie śledzenia.

Zgłoszenie #219: Ujednolicenie nazw panelu

Zmienione.

Zgłoszenie #446: #id przy powiadomieniu o wpisie

Dodane.

Zgłoszenie #309: Brak powiązania wpisów należących do subkategorii

Dodane. Opcja znajduje się w panelu administracyjnym "Ustawienia->Ogólne->Automatycznie dodawaj wpisy do kategorii nadrzędnych". Dla nowych użytkowników opcja jest automatycznie włączona.

20.02.2003. Właśnie tego dnia, na Joggerze został dodany pierwszy wpis. Już 10 dni później, wpisów było 438, a użytkowników 86.

Na początku większość wpisów była związana z różnymi tematami, jednakże po jakimś czasie zaczęły wśród nich przeważać wpisy przede wszystkim techniczne, i przez długi czas, stan ten się utrzymywał. Niestety, bardzo wiele osób, które pisały te notki, przeniosło się na inne serwery. Jest to zrozumiałe - u siebie można zmieniać kod silnika i dzięki temu dodawać różne nowe funkcje. Mimo to, sporo ludzi postanowiło pozostać wiernymi Joggerowi ;)

Od dłuższego czasu na Stronie Głównej pojawia się coraz więcej wpisów niezwiązanych z szeroko pojętymi technologiami (w tym i informatycznymi). Przez to, wiele osób kompletnie przestało ją przeglądać, i skupiło się wśród znanych sobie Joggerów. I właśnie dla nich, przyszykowałem małą niespodziankę ;)

Zgłoszenie #384: OpenID

Od dzisiaj można logować się do panelu administracyjnego za pomocą OpenID. Rejestracji za jego pomocą nie będzie.