Jogger.pl


Screen przypiętego wpisu

Jak możecie zauważyć już teraz, pod przyklejonym wpisem pojawiła się czerwona ikonka. Kliknięcie jej odpina wpis, aby zwolnić miejsce na ekranie, jeśli treść jest już Wam znana.

Czasami zdarza się tak, że po paru dniach nieobecności bot zalewa nas potokiem komentarzy ze śledzonych wątków. Ciężko się przez taką ilość danych przebić, tak więc od dzisiaj można sobie to zmienić.

Razem z możliwością wyłączenia treści komentarzy doszła też opcja włączenia wysyłania treści wpisów (albo skrócenie jej do 500 znaków). Mamy nadzieję, że te opcje pozwolą efektywniej wykorzystywać joggerowego bota.

Witamy w internetowym badaniu blogosfery, jednym z pierwszych polskich projektów badawczych dotyczących tej tematyki.

Celem naszej ankiety jest poznanie oblicza polskojęzycznej blogosfery – opinii autorów i czytelników blogów, ich zwyczajów i motywacji. Twoja wypowiedź pozwoli nam lepiej zrozumieć czym naprawdę są blogi i jaką rolę pełnią w życiu ich autorów i czytelników.

Nowe szablony

Szablony 30 czerwca 2007

Oto kolejne nadesłane przez was szablony. Dodam jeszcze kilka jak tylko przekopię się przez stos poczty.

Łukasz:

Aalglatt

Cinnamon:

Soft_green

Walker:

Zenlike

marines:

Fjords06

Fnice-10

JBG:

LifeBits

Nautica05

Regulus

Simpla

Nowe szablony

Szablony 06 maja 2007

Najwyższy czas, aby dodać otrzymane od Was szablony. Na początek 5 szablonów, które przeportował Lamper.

Dots

Iridium

Mr_Moto

No_897

PaintedDesert

Przyjęcie nowej wersji layoutu było bardzo spontaniczne, dziękujemy za wszystkie komentarze, krytykę, spostrzeżone błędy, sugestie oraz opinie. Zaletą Agni jest to, że zmiany jest stosunkowo łatwo przeprowadzać - dlatego takiego typu odzew jest jak najbardziej potrzebny.

W komentarzach do poprzedniego wpisu znalazły się głosy krytykujące projekt graficzny oraz układ Joggera. Jak pisaliśmy, można to zmienić, a wszystko dzięki UserCSS i UserJS.

Jogger doczekał się wreszcie layoutu, który sprosta dodawanym na bieżąco funkcjom i pomoże wytworzonej tu społeczności. Przed Wami najnowsza wersja frontendu - Agni.

Zmieniliśmy design, dodaliśmy trochę nowości i funkcjonalności. Zadbaliśmy o maksymalną prostotę panelu administracyjnego (który do tej pory pozostawiał wiele do życzenia), zwiększyliśmy także użyteczność w niektórych miejscach dzięki JavaScript. Zadbaliśmy wreszcie, aby późniejsze modyfikacje przebiegały bardzo prosto i szybko.