Jogger.pl


Dokładnie 6 lat temu wysłałem na joggera pierwszy post, od tego czasu dodaliście ponad 430 tys. wpisów i 1,3 mln komentarzy.

Ostatnio pojawiły się głosy, że jogger "umiera". Bzdeeeeuura ;) Dużo osób pisze powyżej zerowego poziomu i na zewnętrznych domenach, dlatego nie są uwzględniani w statystykach ruchu. Mam jednak dla was jeszcze lepszą wiadomość. Postanowiłem, że dołączę kogoś do zespołu rozwijającego joggera. Kto to jest? Poznacie go w kolejnym odcinku z cyklu "Ostatnie zmiany" :)

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynam głosowanie na nowy domyślny szablon dla joggera, które potrwa do 28 lutego.

Nadesłaliście 8 szablonów:

Niedługo minie 6 lat od kiedy Jogger istnieje w sieci. Z tej okazji ogłaszam konkurs na najlepszy szablon dla nowych użytkowników.

Jogger dorobił się dzisiaj automatycznego zapisu edytowanych wpisów/szkiców.

Co minutę automat wysyła do zapisu edytowaną treść. W przypadku omyłkowego zamknięcia edycji możliwe jest odzyskanie lub odrzucenie zmian.

Tylko jedna, ostatnia edycja jest możliwa do odtworzenia.

Działa wyłącznie przy włączonym JavaScript.

Mam nadzieję, że żart się udał :)

Możecie już odetchnąć z ulgą. Jogger nie został sprzedany i za chwilę wróci polska wersja. Jestem tu z wami już od ponad pięciu lat i wygląda na to, że nadal będziecie musieli się ze mną męczyć ;)

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w tym niecnym planie :D

Jeżeli umieszczasz na swoim joggerze kody różnych języków programowania, przykłady css, html itd. to ta funkcja jest dla Ciebie.

GeSHi umożliwia automatyczne kolorowanie składni następujących języków:

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny i najwyższy czas obudzić się ze snu zimowego. Z tej okazji na Joggerze pojawiła się mapa użytkowników.

Każdy mający ochotę może wprowadzić miejsce swojego zamieszkania i w ten sposób dowiedzieć się czy jacyś inni joggerowcy nie mieszkają przypadkiem w pobliżu.

Nie ukrywam, że mapa ma być zachętą do spotkań na żywo. Na każde spotkanie, w którym uczestniczą przynajmniej cztery osoby, zostanie wysłana paczką z joggerowymi długopisami do rozdania. Jakie długopisy? Takie jak na zdjęciach poniżej. :)